A magyar floorball élet annak szereplői szemszögéből: beharangozók, kritikák, ötletek, javaslatok, értékelések.... nem mindig komoly formában, nem csak floorbalosoknak. Hogy népszerűbb és ismertebb legyen a lyukacsos labda!

Ha nem cseng ismerősen a sportág neve, akkor ide kattitva olvashatsz egy videókkal megtámogatott szemléletes bemutatót, ami után garantáltan megfertőződsz vele!

Cikkekkel kapcsolatos észrevételekkel a megfelelő szerzők az alábbi címen érhetőek el:

recipeferrum[kukac]indamail.hu

Az oldallal kapcsolatos átfogó ügyek esetében az alábbi címre küldjetek üzenetet:

floorballer[kukac]freemail.hu

MFSZ oldal

A Magyar Floorball Szakszövetség hivatalos oldala ezen a linken elérhető. Az oldalon a hivatalos hírek mellett a bajnoki statisztikák és tabellák is megtalálhatóak.

Utolsó kommentek

Friss topikok

Címkék

1.forduló (1) alomcsapat (11) andrew.w.k (1) angyalka (1) ares (14) átigazolás (1) ausztria (1) az elnök emberei (1) backyard babies (1) bajnoki (1) bajnoksag (1) barca (1) bemutatás (1) bl (1) budapest (1) ch (1) csapatalapítók (5) csapatváltók (2) cseh (1) cseh open (1) dave (1) dfse (10) diamonds (3) dio (1) dióhéjban (61) dopping (1) dr. bubó (2) dropkick murphys (2) edzői szemmel (1) egyetemi vb 2008 (1) ek (3) építők (1) ez volt 2007/2008 (8) feljutók (1) férfi válogatott (4) finn (1) floorball (305) floorball0 (1) floorball bevezető (1) florball (1) foci (29) ftc (2) gigaberuházás (1) golfprojekt (1) harcosok (1) három dolog (1) helyszni beszámoló (1) hét meccse (36) hunfloorball (1) h blockx (1) ibk ch (5) ingatlanmutyi (1) ismertető (1) játékvezető (1) jégkorong (2) kaszinóváros (1) kecskemét (2) kelemen (1) klagenfurt (2) kommentriport (1) krokodil (7) kupa (1) lebukás (1) legendák (6) lengyelország (2) lengyel bajnokság (1) loki (2) lordi (1) lyukacsos kristálygömb (71) madrid (1) magyar kupa (22) manowar (1) meise (5) mfsz (1) minden hétre egy szabály (6) miskolc (2) mourinho (1) múlt jelen jövő (2) nádor (2) nb1 (1) neumann (2) nfse (1) noi (87) női (66) női válogatott (10) november kupa (7) ob1 (151) ob1b (10) ob1torpedo (1) ob2 (88) ob3 (6) oldalszemle (4) olimpia (8) osztályozó (6) ősz izéi (6) ősz tavasz (3) paks (1) páty (1) phoenix (3) pierluigi collina kupa (5) portré (4) radio v2 (3) rebel svenson (1) régi idők (2) rendszer (1) rft (1) rock (23) ronaldo (1) rorschach (1) rudas (1) sári (3) selejtező (1) sérülés (1) siroki brijeg (2) soha nem felejtjük (1) spanyol (2) sportfoto (9) svéd (3) svédország (2) szavazás (1) szlovákia (2) szolgálati közlemény (4) szolnok (7) szöv.kap. (8) szpk (11) talmácsi (1) thunder (1) triton (3) u19 vb selejtező (5) újratöltve (1) vb 2008 (6) veszprém (2) veszprém open (1) világbajnokság (9) visszaszámlálás (32) vitafórum (2) w.a.s.p (1) ws (3) x3m toto (4) Címkefelhő

Linkblog

Dióhéjban - Férfi OB1/B 6. forduló

2009.12.03. 01:28 Recipe ferrum

Baján látták el a darazsak baját, bombameglepetés Kartalon, barátságtalan barátságos meccs Újvárosban.

Rudas FT – Ares HC B

Az Ares honlapján megjelent információk szerint a mérkőzés „elmaradt” (hogy miért, az rejtély) helyette egy eldurvult barátságos mérkőzést játszottak, ahol a Rudas több tekintetben is agyonverte az Ares B-t (8-1).

A találkozó sorsáról állítólag a legközelebbi MFSZ elnökségin döntenek.

Neumann B - Paksi FK  5-4

Gömbünk komoly melléfogása a fordulóban, bár mellettünk legyen mondva, az eddigi eredmények ismeretében a tippmixen is legalább tízszeres szorzóval adták volna a hazai sikert… A Paks több kulcsjátékos hiányában utazott Kartalra, és megint nem jeleskedtek góllövés terén, amiben a hírek szerint nem kis szerepe volt a házigazdáknál debütáló, és mindjárt büntetőt is hárító, ex-veszprémi Rabb Gergely kapusnak is… A hazaiak ellenben sikeresen megdöntötték idei meccsrekordjukat lőtt gólok tekintetében, ami elég volt a meglepő győzelemhez. Hiába vezetett a Paks magabiztosan az első harmadban, több gólt később már képtelenek voltak ütni, a vombatok pedig fordítani tudtak, holott eddig az volt rájuk jellemző, hogy erejükkel elkészülnek az utolsó harmadra.  Három súlyos veresége után kezdtük leírni a kartali fiókcsapatot, de ezután már semmiképpen nem tekinthetők a másodosztály pofozógépének.

Bajai Darazsak – Veszprém Lizards 4-8

A liga rangadóján mindkét csapat teljes armadáját felvonultatta. A végig nagy iramú mérkőzés első harmadában a vendégek 3 gólos előnyre tettek szert. A második harmadban a Baja még 1 gólra zárkózott, de a harmad végére a gyíkok visszaállították a különbséget. Az utolsó harmadban 7-2 arányban is vezetettek már Kovács Tamás tanítványai, de a darazsak egy jól sikerült hajrával háromra zárkóztak, a végén azonban ismét beköszönt a Veszprém, kialakítva a 8-4-es végeredményt. A hazaiaknál a 2 gólt szerző Csordás teljesítményét érdemes megemlíteni, a vendégeknél kiemelendő a pontlistát vezető, és ezúttal is 2+2-ig jutó Tölgyesi, illetve a 2-2 gólt szerző Cseh és Balogh, valamint szintén megemlítjük a 100. mérkőzését játszó veszprémi Török nem mindennapi gólját 1 másodperccel a második harmad vége előtt.

Gömbünk ugyan kicsit szorosabb eredményt várt, ami – tekintve, hogy a kapuvas állítólag nem nagyon szerette a hazaiakat – könnyen létre is jöhetett volna, mindenesetre a vendég győzelem stimmel. A bakonyi alakulat ezzel a győzelmével már 5 ponttal vezeti a másodosztály tabelláját, teljesen leszakítva az üldözőket.